به نام خداوند بخشنده مهربان

شرکت بازرگانی صدف باران واقع در شهر تهران و در زمینه تهیه و توضیع محصولات آرایشی و بهداشتی و محصولات بهداشت دهان و دندان فعالیت خودرا از سال ۱۳۷۷ ( با اخذ نمایندگی رسمی(۱۳۷۷تا۱۳۸۵ ) از مسواک باتلر GUM ) به صورت غیر رسمی و از سال ۱۳۸۰ به صورت رسمی آغاز نمود .
دیری نپایید تا با در بر گرفتن بازار ایران و کسب مدارج عالی در زمینه استاندارد های فروش مویرگی فعالیت خود را توسعه بخشید و از سال ۱۳۹۱ در زمینه تهیه و توضیع کالای یکبار مصرف پزشکی و با اخذ تاییدیه و مجوز وزارت بهداشت و درمان و اداره کل تجهیزات پزشکی و نیز دریافت نمایندگی از برندهای برترتولیدی و وارداتی تجیزات پزشکی مانند باندهای پزشکی ایران BPI ، بهترین های پزشکی پارس BP ، ابزار درمان ، ثمین طب ، سوچزر( نخ بخیه ) ، هاینر آلمان (تیغ جراحی) و … به کار خود ادامه داد و در هم اکنون با بیش از ۷۰% از مراکز درمانی در تهران در حال همکاری است .
در ابتدای فعالیت رسمی شرکت بازرگانی صدف باران اولین هدف و استراتژی تعریف شده ، شناساندن شرکت به بازار هدف در جایگاه یک توضیع کننده معتبر تجهیزات پزشکی و پوشش کالایی حد اقل ۷۰% بازار بود که زمانی معادل سه سال برای دستیابی به آن در نظر گرفته شد که به حمدالله مجموعه صدف باران موفق شد در کمتر از زمان تایین شده به آن دست یابد .
استراتژی دیگر تعریف شده گسترش هر چه بیشتر بازار هدف و ، واردات کالای با کیفیت و ثبت یک برند به نام خود شرکت و در نهایت تولید آن محصول در کشور عزیزمان ایران می باشد که برای اجرایی شدن این هدف مدت زمانی معادل ۷ سال را در نظر گرفته ایم .
امید است به زودی زود و همانند اهداف اولیه مجموعه صدف باران موفق به رسیدن به اهداف فوق قبل از زمان مقرر گردیده و روز به روز با خدمت رسانی بهتر به جامعه پزشکی در جایگاه خود موفق تر و استوار تر باقی بماند .

چکیده ایی از دستاورد ها ی شرکت بازرگانی صدف باران

 گواهینامه های دوره های آموزشی
۱) گواهینامه مدیریت فروش و فروش حضوری از سمینار استاد پرویز ارگی
۲) کسب لوح تقدیر از کنگره دندانپزشکی کودکان ایران
۳) دیپلم دوره MS PROJECT MSP از مجتمع فنی تهران
۴) گواهینامه آموزشی مدیریت آکادمی CCPL
5) گواهینامه آموزشی اعتبار آکادمی ISO
6) گواهینامه آموزشی از انجمن علمی کیفیت ایران
۷) گواهینامه آموزشی بهره وری از اجلاس کشوری پنجگانه رشد و توسعه بنگاه های اقتصادی
۸) کسب تندیس نشان پنج گانه رشد و توسعه بنگاه های اقتصادی
۹) گواهینامه فروش و بازاریابی از باشگاه مدیران موفق
۱۰) اخذ کارت بارگانی از اتاق بازرگانی
۱۱) کسب تندیس فروش موفق از شرکت باندهای پزشکی ایران
۱۲) کسب تندیس طلایه داران عرصه کسب و کار

 

 

 در این بخش نیز می پردازیم به برخی از مدارک کسب شده توسط صدف باران :

مطالب مفید دیگر:

باند زیر گچ ویبرل

باند ویبرل

گچ فایبر گلاس 

باند فایبر گلاس

باند گچی

شرکت تجهیزات پزشکی

باند های پزشکی

 آتل ارتوپدی