• انواع ژلهای پزشکی :
• ژل الکترود :
ژل الکترود سالم محصولی شفاف و قابل حل در آب است . بدون هیچگونه اثر چربی به راحتی بر سطح موضع پخش شده و فاصلا بین پوست و پروپ  دستگاههای الکتروکاردیوگرافی ، الکترو آنسفالوگرافی و … را پر کرده و جریان الکتریکی و التراسونیک را به راحتی عبور می دهد . این ژل هیچگونه آسیبی به بافت بدن نرسانده و در آزمایشات با وسایل طبی ، کوچکترین آسیبی به وسایل لاستیکی ، فلزی ، الیاف طبیعی و مصنوعی نمی رساند و به آسانی با حوله یا دستمال مرطوب پاک
می شود . این محصول رسانا و هدایت کننده قوی جریان الکتریکی و اولتراسونیک بوده ، فاقد نمک ، الکل و اسانس است و ایجاد حساسیت و آلرژی نمی کند .


• ژل اولتراسونیک :
ژل الکترود سالم محصولی شفاف و قابل حل در آب است . بدون هیچگونه اثر چربی به راحتی بر سطح موضع پخش شده و فاصلا بین پوست و پروپ دستگاههای الکتروکاردیوگرافی ، اکوگرافی و … را پر کرده و جریان الکتریکی و التراسونیک را به راحتی عبور می دهد . این ژل هیچگونه آسیبی به بافت بدن نرسانده و در آزمایشات با وسایل طبی ، کوچکترین آسیبی به وسایل لاستیکی ، فلزی ، الیاف طبیعی و مصنوعی نمی رساند و به آسانی با حوله یا دستمال مرطوب پاک می شود . این محصول رسانا و هدایت کننده قوی جریان الکتریکی و اولتراسونیک بوده ، فاقد نمک ، الکل و اسانس است و ایجاد حساسیت و آلرژی نمی کند .

 


• ژل لیزر :
ژل لیزر سالم محصولی شفاف و بی رنگ و قابل حل در آب با ویسکوزیته (غلظت) بالا بدون هیچگونه اثر چربی به راحتی بر سطح موضع پخش شده و به آسانی با حوله یا دستمال مرطوب پاک می شود . این محصول فاقد نمک ، الکل و اسانس است و ایجاد حساسیت و آلرژی نمی کند .

 

• ژل لوبریکانت :

ژل لوبریکانت سالم محصولی شفاف و قابل حل در آب ، بدون هیچگونه اثر چربی جهت نرم و لغزنده کردن موضع بخوص هنگام معاینه مخاطی در بیماریهای زنان ، جراحی ها ، الکتروتراپی سیستوسکپی ، آندسکوپی ، سونداژ و دیگر آزمایشات با دستگاه ها و وسایل طبی ( الکتروکاردیوگرافی ، الکترو آنسفالوگرافی ، سونوگرافی ، اکوگرافی و …. ) مورد استفاده قرار می گیرد . این ژل هیچگونه آسیبی به بافت بدن نرسانده و در آزمایشات با وسایل طبی ، کوچکترین آسیبیبه ابزار لاستیکی ، فلزی ، الیاف طبیعی و مصنوعی نمی رساند و به آسانی با حوله یا دستمال مرطوب پاک می شود .ژل لوبیریکانت سالم نرم کننده ، لغزاننده و مرطوب کننده مخاط می باشد و جهت برطرف کردن خشکی مخاط بخصوص (مخاط واژن)در خانمها استفاده می گرد د .
این محصول فاقد نمک ، الکل و اسانس است و ایجاد حساسیت و آلرژی نمی کند .

 

• ژل لوبریکانت استریل :

ژل لوبریکانت استریل سالم توسط مرکز تابش گاما استریل شده و در صورت باز نبودن تیوپ و آسیب دیدگی آن کاملاً استریل می باشد . این ژل شفاف و قابل حل در آب ، بدون هیچگونه اثر چربی جهت نرم و لغزنده کردن موضع بخوص هنگام معاینه مخاطی در بیماریهای زنان ، جراحی ها ، الکتروتراپی سیستوسکپی ، آندسکوپی ،سونداژ و دیگر آزمایشات با دستگاه ها و وسایل طبی ( الکتروکاردیوگرافی ، الکترو آنسفالوگرافی ، سونوگرافی ، اکوگرافی و …. ) مورد استفاده قرار می گیرد . این ژل هیچگونه  آسیبی به بافت بدن نرسانده و در آزمایشات با وسایل طبی ، کوچکترین آسیبی به ابزار لاستیکی ، فلزی ، الیاف طبیعی و مصنوعی نمی رساند و به آسانی با حوله یا دستمال مرطوب  پاک می شود .ژل لوبیریکانت استریل سالم نرم کننده ، لغزاننده و مرطوب کننده مخاط می باشد و جهت برطرف کردن خشکی مخاط بخصوص (مخاط واژن)در خانمها استفاده می گرد د . این محصول فاقد نمک ، الکل و اسانس است و ایجاد حساسیت و آلرژی نمی کند .

 

 

 

انواع باند طبی, انواع گازهای جراحی, باند ویبرل, گچ فایبرگلاس, گاز طبی استریل, لوکوپلاست, ژل های پزشکی,شرکت تجهیزات پزشکی, باند گچی, آتل گچی,آتل فایبرگلاس,آتل ارتوپدی, گاز وازلینه,پد الکلی